Strefa Menu Promocje Galeria Kontakt

Witamy w Strefie Kuchnie Świata!

Restauracja Strefa Kuchnie Świata urzeka nowoczesnym wnętrzem, miłą, ciepłą atmosferą i profesjonalną obsługą.

Menu przygotowane przez szefa kuchni obejmuje najbardziej charakterystyczne, najciekawsze dania z wybranych kuchni całego świata. Nasi goście znajdą w nim zarówno tradycyjne polskie smaki, jak i dania kuchni włoskiej, meksykańskiej, czy nuty tak charakterystyczne jak kuchnia japońska, tajska, dalekiego wschodu. Ofertę uzupełniają desery i wina, dobrane do charakteru potraw, pory dnia i roku.

W jasnym, nowoczesnym wnętrzu do dyspozycji Gości pozostają dwa ekrany telewizyjne, znajduje się też kącik dla dzieci ze stolikiem, zabawkami i przyborami do rysowania. Dla naszych najmłodszych gości przygotowano specjalne menu. Sezonowy ogródek naszej restauracji stanowi idealne miejsce na letnie śniadanie biznesowe, lunch czy kolację dla całej rodziny.

Wierzymy głęboko, iż każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników, czy kontrahentów zorganizowane
w naszej restauracji na długo pozostanie w Państwa pamięci. Do obsługi gości podchodzimy bowiem indywidualnie, unikając standardowych ofert i przykładając ogromną wagę do poznania potrzeb naszych klientów.©2012 Restauracja w Gdyni - Strefa Kuchnie Świata | Gdynia, ul. Ejsmonda 2, tel. +48 58 667 51 77, 58 667 51 58